Warsztaty online „Oddech w treningu i na co dzień”

Czas trwania

4h

Cena

300 zł

O warsztacie

O tym, że oddech jest ważny mówi się ciągle: w kontekście treningu, wydolności, dobrego snu, przeciwdziałania stresowi czy rekonwalescencji po chorobach. Jednak nie zawsze potrafimy oddychać prawidłowo. Robimy wdech i wydech bez większego zastanowienia. Tymczasem poprawienie tego mechanizmu znakomicie wpłynie na wyniki osiągane w sporcie, pokonywanie codziennych trudności czy zrelaksowanie się. 

Warsztaty skierowane są do każdego, kto chce świadomie pracować z oddechem. Dla instruktorów fitness, nauczycieli pilates i terapeutów szykujemy inspiracje. Dla osób, które na co dzień nie zajmują się ruchem mamy wiele ciekawostek i wyjaśnimy jak oddychać prawidłowo nie tylko podczas treningu.

Podczas warsztatów w Toruniu odbędą się trzy lekcje:

1. Stres to napięcie całego ciała, a co za tym idzie powięź w gorszej kondycji. Podczas tej lekcji poszukamy związku między powięzią a oddechem. Będzie dużo rotacji, wiercenia się i... wzdychania;)

2. Otwieranie klatki piersiowej z wykorzystaniem ściany i poduszki. Praca, życie w biegu, korzystanie z komputera i telefonu sprawiają, że plecy się zaokrąglają, mostek się chowa, a broda wysuwa w przód. W nieskomplikowany sposób postaramy się rozluźnić i uelastycznić obszar żeber i odcinka piersiowego kręgosłupa.

3. Oddech w relaksacji - czas na świadomy wdech i wydech, przeskanowanie napięć w ciele i pełny chillout. Kluczem będą wizualizacje, a klimatycznie zrobi się dzięki dźwiękom dzwoneczków.

 

 

 

 

Warsztaty można wykupić w innym terminie, dostęp do nich jest przez 2 miiesiące od momentu wykupienia.

Kalendarz

Brak zaplanowanych terminów dla tego warsztatu.