O nas

Magdalena Kaźmierczak

Pozytywna i wesoła perfekcjonistka. Robi wszystko na 150 %. dokładna, zaangażowana, tego samego wymaga zarówno od siebie jak i od innych. Pasjonatka muzyki, tańca oraz ćwiczeń prozdrowotnych mających wpływ na ciało i duszę. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Pedagogiki ze specjalnością Pedagogika Kultury Fizycznej i Zdrowotnej. Dyplomowany Technik Masażysta. Wykładowca Akademii Humanistyczno Ekonomicznej na kierunku Gimnastyka Korekcyjna. Certyfikowany Instruktor Stretchingu, Senior, Indoor Cycling i Pump. Związana z branżą fitness od 2009 r. Dodatkowo właścicielka gabinetu Art Of Pressure-Sztuka Masażu.

W Harmonii Ruchu to ta teoretyczna strona, która pokaże Ci, że anatomia potrafi być ciekawa. W prosty sposób przekaże najważniejsze informacje, przydatne dla każdego instruktora.

Marta Szczecina – Nowosad

Dociekliwa i kreatywna. Ma na koncie kilkanaście lat pracy jako dziennikarz, a z branżą fitness związana od 2009 roku. Pasjonuje się Pilatesem - poleciała szkolić się pod okiem Bogny Janik-Forbes aż do Australii. Promuje wszelkie prozdrowotne formy ruchu. Wychodzi z założenia, że każdy ćwiczący ma inne potrzeby, dlatego szuka inspiracji w różnych szkołach i technikach. Jest certyfikowanym instruktorem m.in. Pilates, Spinning, Nordic Walking.

W Harmonii Ruchu to ta osoba, która dzieli włos na czworo. Obserwuje i uczy jak zrozumieć (oraz
zrelaksować) każdego ćwiczącego.

Nina Czarnecka – Pałka

Rodzina i znajomi mówią o niej człowiek orkiestra. Z wykształcenia lektor języka angielskiego z prawie dwudziestoletnim doświadczeniem w zawodzie, doktor nauk humanistycznych w zakresie kulturoznawstwa po łódzkiej anglistyce. Praca za przysłowiowym biurkiem nie przeszkodziła jej jednak, a raczej dodatkowo zmotywowała, do rozwijania pasji jaką od zawsze w jej życiu był sport. Od wielu lat swoją miłość do ruchu realizuje jako dyplomowany instruktor fitness, instruktor pilates i trener personalny. Jej motto brzmi „Dobry trening to zdrowy trening!” Miłośniczka zdrowej kuchni, nieustannie zgłębiająca najnowsze doniesienia ze świata dietetyki. Właścicielka studia Strefa Zdrowia Active.

W Harmonii to ta neurologiczno - urazowa strona - uwielbia rozkładać na czynniki pierwsze każde przeciążenie i uraz. Jej specjalnością są tematy kręgosłupa, osób starszych i kobiet w ciąży.

Kamila Górecka

Ruda i temperamentna. Pasjonatka płynnego ruchu i pracy nad elastycznością ciała. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Pedagogiki (Animacja i Profilaktyka Społeczno-Kulturalna oraz Fizyczno-Zdrowotna). 7 lat spędzonych w Łódzkiej Szkole Baletowej dało podstawę do prowadzonych przez nią lekcji i warsztatów. Ukończyła dwuletnią szkołę OM Therapy Fitness School, jest certyfikowanym instruktorem BodyArt oraz Pilates. Związana z branżą fitness od 2004 roku, również jako szkoleniowiec i prezenter.

W Harmonii Ruchu to ta mentalna strona, która pokaże Ci piękno stretchingu, pracy nad powięzią i wszystkim co jest z tym związane.

Współpraca

Oferujemy możliwość prowadzenia warsztatów wewnętrznych, dla kadry i pracowników, o wybranej tematyce dla klubów fitness, studiów pilates, spa oraz hoteli.