Pilates Inspiracje – trening z małym sprzętem

Czas trwania

4h / 8h wersja online

Cena

300 zł / 300 zł - wersja online (8 lekcji)

O warsztacie

Brakuje Ci pomysłów na lekcje Pilates? Wzbogać swój warsztat pracy o nowe pomysły, modyfikacje ćwiczeń. Zapraszamy na 3 lekcje Pilates z wykorzystaniem małego sprzętu.  Zmodyfikowane ćwiczenia będą raz ułatwiać raz utrudniać wykonanie ćwiczenia. Ten warsztat to dawka inspiracji pilatesowych. Po każdej lekcji jest czas na jej dokładne omówienie i wytłumaczenie. Każda lekcja będzie miała sporządzony konspekt.  W opcji online jest 8 lekcji  (lekcje z flow tonic, z krótką i długą taśmą, hantalami, oov i C-shaper, ręcznikiem kąpieowym, easy ball, kostką do Yogi, rolerem)

Podczas warsztatów w Toruniu odbędą się trzy lekcje:

"Magiczne kółko, czyli niezwykły sposób na głębsze zrozumienie pracy mięśni środka". Kluczem będzie delikatne naciskanie na magic circle tak, by świadomie aktywować mięsień poprzeczny brzucha.

"Mała piłka jako relaks i wyzwanie". Podczas tej lekcji zwrócimy szczególną uwagę na mobilizację i stabilizację miednicy, ale nie zabraknie też ćwiczeń, które będą testem na równowagę.

"Klasyka nieklasycznie z dyskiem". Czy można wykorzystać dysk sensomotoryczny w klasycznym orderze? Tak. Setka, rolowanie jak piłka, swan dive, the saw - tym ćwiczeniom nadamy nowe znaczenie.

Ponadto na warsztatach będzie okazja, by sprawdzić w praktyce breath a cizer, foot corrector, toe corrector, piłkę fluiball i spinefittery.

 

Program

  • 3 lekcje Pilates + omówienie i konspekt lekcji
  • W zależności od miasta do lekcji wykorzystamy:
  • roller
  • easy ball
  • magic circle
  • body ball
  • taśmę

Warsztaty mają przygotować Cię do pracy przede wszystkim praktycznie! Każdy uczestnik warsztatów otrzymuje konspekty lekcji

Kalendarz

Sprawdź nachodzące terminy warsztatów.
Data
Miejsce
Nauczyciel
Cena
Data: 19.08.2023
Miejsce: Toruń - Old Town Pilates Studio
Nauczyciel: Marta Szczecina-Nowosad
Cena: 300 zł