O nas

Kamila Górecka

Ruda i temperamentna. Pasjonatka płynnego ruchu i pracy nad elastycznością ciała. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Pedagogiki (Animacja i Profilaktyka Społeczno-Kulturalna oraz Fizyczno-Zdrowotna). 7 lat spędzonych w Łódzkiej Szkole Baletowej dało podstawę do prowadzonych przez nią lekcji i warsztatów. Ukończyła dwuletnią szkołę OM Therapy Fitness School, jest certyfikowanym instruktorem BodyArt oraz Pilates. Związana z branżą fitness od 2004 roku, również jako szkoleniowiec i prezenter.

W Harmonii Ruchu to ta mentalna strona, która pokaże Ci piękno stretchingu, pracy nad powięzią i wszystkim co jest z tym związane.

Magdalena Nowak

Trochę szalona i trochę przesadnie precyzyjna. Pasjonatka dobrego ruchu i prawidłowego ustawienia ciała. Magister fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W pełni certyfikowany nauczyciel STOTT PILATES (jednej z największych szkół Pilates na świecie). Absolwentka licznych szkoleń i warsztatów Pilates w Polsce i na świecie. Związana z branżą Pilates od 2005 roku. Właścicielka łódzkiego Movimento Pilates Studio.

W Harmonii Ruchu to ta medyczna strona, uwielbiająca mówić o ćwiczeniach w wadach postawy, schorzeniach kręgosłupa i wszystkim co jest z tym związane.

Współpraca

Oferujemy możliwość prowadzenia warsztatów wewnętrznych, dla kadry i pracowników, o wybranej tematyce dla klubów fitness, studiów pilates, spa oraz hoteli.